חרדה דנטלית – איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

מקרים של חרדה דנטלית נפוצים בכל רחבי העולםהביקור אצל רופא השיניים כרוך בחשש בעבור כלל המטופליםבמקרים קיצוניים החרדה כה חמורה עד כי המטופל נמנע לחלוטין מביקורים אצל רופא שיניים ואצל שינניתהתוצאה תהיה הזנחה קשה שמביאה ברוב המקרים צורך בהשתלת שיניים מורכבתממושכת ויקרה.

איך מתמודדים נכון עם חרדה דנטלית?

ברוב המקריםמקור החרדה הוא התנסות עבר טראומטית עם טיפול שיניים כואב ולא מקצועיכמעט תמידמקור הטראומה הוא בילדותעל מנת להפיג את החרדה חשוב לעדכן את הרופא בחששות שלכםלשאול שאלותלהבין את ההליך ואת טכניקות ההרדמהרופא שיניים מנוסהמקצועי ואכפתי ישיב לכל השאלות שלכם בסבלנותירגיע ויפחית משמעותית את סף החרדה.

שימוש בכדורים מטשטשים

באותם מקרים בהם שיחת הרגעה עם הרופא אינה מספיקה ימליץ הרופא על שימוש בכדורים מטשטשיםהמטופל אינו מודע לטיפול המתבצע וכך תגובות החרדה אינן מופעלותהעובדה שהמטופל אינו זוכר את הטיפול הופכת אותו לחוויה נעימה ופחות טראומטית.

טיפול רפלקסולוגיה להקלה על חרדה דנטלית

הרפלקסולוגיה משפרת את זרימת הדם הגוףמפחיתה את רמת המתחמרפה את השרירים ומשרה תחושה של שלווהבעבור מטופלים רבים הסובלים מחרדה קשהטיפול רפלקסולוגיה סמוך לביקור אצל רופא השיניים מסייע בהפחתה משמעותית של סף החרדה.

הבחירה ברופא הנכון

אם תדעו שבחרתם ברופא שיניים עדיןמקצועי וטובתהיו הרבה פחות לחוציםהדרך לעשות זאת היא בחינת המלצותבקשו מהרופא מספרי טלפון של מטופלים קודמיםשיחה עם המטופלים הקודמים תאפשר לכם לקבל מידע מבעלי ניסיון על הרופאהטיפולהכאבים הצפויים והדרך לעבור את הטיפול בקלות.

הסביבה בה מתבצע הטיפול משמעותית לתחושה של המטופלמרפאת שיניים באווירה שמקרינה שלווהרוגעמקצועיות ואסתטיקה תעודד את תחושת הביטחון שלכםחרדה דנטלית הופכת הרבה יותר פשוטה להתמודדות במרפאות שיניים מקצועית שמכירות היטב את הבעיה ויודעות איך לטפל בה.

סובלים מחרדה דנטליתלנו יש את הפתרון בשבילכםהמרפאה של ד"ר יואב לייסר יודעת איך לסייע לכל לעבור את כל סוגי טיפולי השיניים בקלות וללא חששותצרו קשר להזמנת תור ותחזרו לחייך במהרה – 050-7440018.

נגישות