רפואת שיניים אסתטית כמפתח לשיפור איכות החיים

טיפולי רפואת שיניים מתבצעים מתוך שיקולים רפואיים ומתוך שיקולים אסתטייםטיפולים להלבנת שינייםכיסוי חרסינה לשיניים ולעתים גם שתליםמאפשרים לנו לחזור לחייך בפה מלא בשיניים בריאותרפואת שיניים אסתטית נועדה לתת מענה למקרים בהם מראה השיניים פוגע במראה החיצוני ובתחושת הביטחון האישי של האדם.

יש הטוענים כי מצב השיניים הוא מראה למצבו הכלכלי ומעמדו של האדםעל מנת להציג חזות מכובדת ומרשימה לא נוכל להרשות לעצמנו לחייך בפה חסר שיניים או פה עם שיניים צהובות מוכתמות ועקומותמערכת שיניים מרשימה מעידה על היגיינת פה נכונה ומודעות לטיפוח אישיהשיניים שלנו הן כרטיס הביקור של הפניםמה השיניים שלכם מספרות עליכם?

מהי אסתטיקה דנטלית?

כל השיטות והטכניקות המביאות לשיפור במראה הפה מרכיבות את האסתטיקה הדנטליתמדובר בתת תחום ברפואת שיניים הנכלל תחת התמחות בשיקום הפהרפואת שיניים אסתטית פועלת לשיקום הפה למצב תקין (שיניים ולסתות), תוך השמת דגש גם על תפקוד תקין וגם על המראה החיצונירופא שיניים מומחה אסתטיקה דנטלית ירכיב את תכנית שיקום הפה בהתבסס על שיקולים הקשורים לבריאות המטופל ושיקולים אסתטיים כאחד.

אסתטיקה דנטלית המלצות לטיפולים פופולריים

הלבנת שיניים הפכה בשנים האחרונות נפוצה בקרב גברים ונשים בכל הגילאיםיש לבצע את ההליך על ידי רופא שיניים בעל רישיון מתאים שעבר הכשרה בתחוםטרם ביצוע ההלבנה יתבצע ניקוי יסודי אצל שינניתקיימות היום כמה טכניקות להלבנת שיניים הלבנה על בסיס מי חמצןהלבנה על בסיס ג'ל ואקטיבציה של אורהלבנה עם ג'ל בתוספת סד לילהאת בחירת טכניקה הטיפול הטובה ביותר בעבורכם תבצעו תוך התייעצות עם רופא שיניים.

השתלות השיניים המודרנית מביאות תוצאות מדהימותהתרומה האסתטית של הטיפול משמעותיתמקרים של מחסור בשיניים הפוגעים משמעותית במראה החיצוני נפתרים בתוך יום אחד בלבדהתוצאה הסופית היא שן במראה טבעי ובריאלא ניתן יהיה להבחין שמדובר בשתל ולא בשן טבעית בריאה שלכםהכתר המדמה את השן מיוצר במעבדה בהתאמה אישית למידות הפה וגוון השן.

המרפאה המתקדמת של ד"ר יואב לייסר מבצעת טיפולי השתלת שיניים ושאר טיפולי אסתטיקה דנטלית עם תוצאות אסתטיות מדהימותאנו מייחסים חשיבות רבה גם לבריאות הפה וגם לאסתטיקההמטופלים שלנו מתארים את ההשתלה כחוויה חיובית בסופה יצאו מהקליניקה עם חיוך מושלםלתיאום תורים וקבלת פרטים נוספים על המרפאהצרו קשר : 050-7440018.

נגישות